Pelleve

Na swojej twarzy widzisz już pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Może „leci” owal twarzy. Skóra zaczyna tracić swoją gęstość, czyli elastyczność. Może pojawia się nadmiar skóry związany z utratą tłuszczu. Jednocześnie Ty wiesz, że na skalpel, narkozę i prawdziwą operację plastyczną się nie zdecydujesz lub przynajmniej jeszcze nie teraz. Igła i wypełniacze też raczej nie dla Ciebie. Jednak na pewno coś z twarzą chcesz zrobić i zawalczyć o młodszą wersję siebie.

W takich przypadkach najczęściej polecam Pelleve – jeden z popularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, bez skalpela. Z jego pomocą poprawimy wygląd i kondycję skóry twarzy i ciała. Polecany jest zwłaszcza osobom, które chcą uzyskać efekt liftingu bez operacji plastycznej. Zabieg można traktować jako sposób na spłycenie już istniejących zmarszczek i poprawienie owalu twarzy lub profilaktykę procesu starzenia się skóry.

Rezerwuj

Na czym polega zabieg?

Pelleve to – najkrócej mówiąc – podgrzewanie skóry do temperatury ok. 42 stopni. Urządzenie wykorzystuje energię o częstotliwości fal radiowych. Energia przenika do głębszych warstw skóry i tam ogrzewa tkanki. Zwiększa napięcie włókien kolagenowych, co w efekcie prowadzi do obkurczania się i odmładzania skóry. Po zabiegu skóra twarzy i szyi staje się bardziej napięta. Rezultaty te uwidaczniają się stopniowo przez kilka kolejnych miesięcy od zabiegu. Najlepsze efekty można osiągnąć po zastosowaniu kuracji składającej się z kilku sesji nagrzewania falami radiowymi. Ilość potrzebnych zabiegów zależy od wieku pacjenta, kondycji jego skóry i oczekiwanych rezultatów.

Zabieg Pelleve jest bezbolesny. Jedynym niewielkim dyskomfortem może być uczucie ciepła rozchodzące się po skórze. Zabieg nie wymaga znieczulenia. Jest to typowy zabieg „lunchowy”, trwający 45-60 min, po czym można bez przeszkód powrócić do normalnej aktywności. Pelleve nie zostawia na skórze widocznych śladów, z wyjątkiem przejściowego zaczerwienienia.

Przeciwwskazaniem do zabiegu są m.in.: cukrzyca, choroby układu krążenia, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi, ciąża, uszkodzenia skóry w obszarze zabiegu, wypełniacze obecne w okolicy wykonywania zabiegu.

Efekty

  • Spłycenie zmarszczek mimicznych
  • Poprawa owalu twarzy
  • Wzrost napięcia i elastyczności cery
  • Zmniejszenie wiotkości skóry

Czy to zabieg dla mnie?

Zapraszamy na konsultację do kliniki. Jest to czas na poznanie Twoich oczekiwań i dopasowanie do nich możliwości medycznych. W przypadku korekty w obszarze twarzy szczególnie ważna jest ocena kondycji skóry, którą można zrobić tylko “na żywo”. Tylko podczas konsultacji lekarz jest w stanie rzetelnie ocenić sytuację i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Dlatego nie podejmujemy się oceny zdjęć wysłanych do kliniki mailem.

Zapisy na konsultację: telefoniczne pod numerem +48 501 093 653.

  • Myślałaś, że lifting twarzy jest tylko dla babci? No to odczarowujemy! Istnieje taka odmiana liftingu, na którą decydują się osoby młode. Ludzie, którzy w wieku 30 lub 40 lat, widzą na swojej twarzy „chomiki”, czyli nadmiar skóry w dolnej części twarzy.
  • Babcia? To nie o Tobie. Chociaż być może wnuki już masz. Ty jesteś aktywną kobietą. Taką, która z wiekiem na pewno nie staje się przezroczysta. W brązowym ubraniu. I bordowym berecie. Stajesz się bardziej wyrazista, aktywna zawodowo, mająca apetyt na życie. Bardziej świadoma swojej wartości i kobiecości. Gdyby nie… No właśnie. Gdyby nie Twoja twarz, która zdradza więcej niż powinna.
  • Każda metoda dobra, by odmłodzić szyję i odjąć sobie lat. Wiadomo – szyja bezlitośnie zdradza nasz wiek. Na szyi nie ma zbyt dużo gruczołów łojowych; skóra jest tu dość cienka. Dlatego z upływem czasu staje się pomarszczona i wiotka.
  • Czas jest nieubłagany. Grawitacja również. Jedną z „pamiątek”, które zostawiają są opadające brwi – charakterystyczna cecha twarzy kobiety dojrzałej. Wyjaśnienie medyczne jest dość proste, choć wcale nie znaczy, że proste do akceptacji.
  • Zdziwiona, smutna, zaskoczona. I tak na zmianę, przez wiele lat. Do pary z grawitacją. Kto najbardziej odczuwa Twoje emocje, poza Twoim otoczeniem? Oczywiście Twoja skóra, szczególnie w okolicy oczu i na czole. Zmarszczki pojawiające się z czasem na czole do jakiegoś czasu mogą nawet zdobić.
  • Na swojej twarzy widzisz już pierwsze oznaki starzenia się skóry. Może „leci” owal twarz. Skóra zaczyna tracić swoją gęstość, czyli elastyczność. Może pojawia się nadmiar skóry związany z utratą tłuszczu.