Nasi lekarze, chirurg plastyczny, chirurg plastyk – Zespół – Dr Osuch Clinic
O nas
O nas

O nas

Dr Osuch Clinic to szpital 1-dniowy. Specjalizujemy się w chirurgii plastycznej twarzy.

Zabiegi, które cieszą się u nas największą popularnością to m.in.: plastyka powiek, lifting twarzy, korekta nosa, chirurgiczne modelowanie ust (lip lift), lifting brwi. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, które dają przewidywalne, stabilne efekty odmłodzenia twarzy. Klinika prowadzona jest przez dr. n. med. Piotra Osucha, chirurga plastycznego. Wspiera go zespół doświadczonych specjalistów - lekarzy anestezjologów, pielęgniarek i instrumentariuszek.

Dr n. med. Piotr Osuch

dr osuch

Chirurg plastyczny z wieloletnim doświadczeniem i portfolio kilku tysięcy operacji wykonanych zarówno ze wskazań estetycznych, jak i zdrowotnych. Wykształcony na Warszawskiej Akademii Medycznej oraz w Mc Gill University w Montrealu. Swoje doświadczenie zawodowe rozwijał w najlepszych szpitalach i klinikach prywatnych w Polsce i za granicą.

Od wielu lat występuje jako prelegent na polskich i międzynarodowych kongresach medycznych, dzieląc się swoją wiedzą i wynikami operacji plastycznych w zakresie chirurgii plastycznej twarzy. Jest również wykładowcą Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi wykłady z zakresu chirurgii plastycznej dla studentów anglojęzycznych.

Zespół

W naszym zespole są dojrzali ludzie, którzy swoje życie zadedykowali medycynie. Nieustannie kształcą się oni w zakresie metod chirurgicznych, anestezjologicznych i pielęgniarskich. Wszystko po to, by móc oferować jak najlepszą jakość usług medycznych.

Bezpieczeństwo

Dr Osuch Clinic formalnie ma status szpitala 1-dniowego, który podlega nadzorowi organów kontroli w zakresie sanitarno-epidemiologicznym oraz farmakologicznym. Na bloku operacyjnym przeprowadzamy zabiegi zarówno w znieczuleniu ogólnym, jak i miejscowym.

Najwyższe standardy bezpieczeństwa gwarantuje doświadczona, stabilna kadra medyczna. Pracujemy w oparciu o sprawdzone i bezpieczne metody zabiegowe. Ciągle poszerzamy naszą wiedzę na polskich i zagranicznych kongresach medycznych.

Komunikacja

Stawiamy na bezpośrednią, otwartą komunikację z Pacjentem. Jeśli nie mamy przekonania co do tego, że operacja plastyczna w Twoim przypadku przyniesie konkretną korzyść – na pewno otwarcie o tym powiemy. Wierzymy w moc edukacji – zarówno podczas konsultacji, jak i w naszych mediach społecznościowych. Wiemy, że im więcej Pacjent dowie się o swoim zabiegu, tym będzie spokojniejszy przed i po operacji.

Operacja plastyczna "na miarę"

Dla każdego szukamy zabiegu, który przyniesie największą korzyść. W oparciu o analizę twarzy i potrzeb Pacjenta, uwzględniając możliwości medycyny, doradzamy w sprawie wyboru optymalnego zabiegu. Nie zawsze, nie od razu i nie każdemu polecamy operację plastyczną. Uważamy, że bywają sytuacje, w których lepiej sprawdzają się metody mniej inwazyjne niż chirurgia plastyczna.

Twój komfort

Dr Osuch Clinic to miejsce, w którym bezpieczeństwo, najwyższe standardy chirurgiczne łączą się z przyjazną atmosferą, dyskrecją i opieką pielęgniarską na poziomie 5*. O komfort naszych Pacjentów dbają doświadczone pielęgniarki, które codziennie robią wszystko, by czas po zabiegu był komfortowym czasem bez bólu.

Zobacz galerię

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Na maile odpisujemy zgodnie z kolejnością ich otrzymywania. Zwyczajowo odpowiadamy w ciągu kilku dni. Okresowo czas odpowiedzi może być wydłużony do ok. tygodnia. Sprawa jest pilna? Prosimy o kontakt z recepcją, tel. + 48501093653
Wolisz porozmawiać?
+48 501 093 653