Ela Pęzioł

Ela Pęzioł


W Dr Osuch Clinic pracuje od czerwca 2017. Odpowiada za cały proces obsługi pacjenta – od momentu, gdy wykonujesz pierwszy telefon do kliniki aż po wizyty kontrolne po operacji plastycznej. Pani Ela pozostaje z Tobą w stałym kontakcie od konsultacji, poprzez przygotowanie do zabiegu i opiekę pooperacyjną.

Z wykształcenia jest job-coach’em, który potrafi dobrze zmotywować. Z pasji: joginką zainteresowaną kulturą Indii i rozwojem osobistym. A do tego kolekcjonuje winyle i jeździ spontanicznie na koncerty. Już teraz wiesz dlaczego każdy kontakt z nią to przyjemność. Potrafi szczerze doradzić, zrozumieć człowieka i spokojnie wytłumaczyć najbardziej skomplikowane sprawy związane z chirurgią plastyczną, widząc przy tym człowieka i jego ludzkie obawy. Wszystko piękną polszczyzną, bo Pani Ela jest też magistrem filologii polskiej po Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

To ona jest odpowiedzialna za realizację naszych 5* standardów obsługi pacjenta. Jak sama mówi „lubię tę pracę ze względu na świetną atmosferę, bardzo zgrany zespół i stanowisko związane z nieustannym kontaktem z pacjentem”.

Wcześniej pracowała jako Office manager w Centrum Terapii Autyzmu SOTIS, Asystentka Dyrektora w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a i Zastępca Dyrektora Szkoły w Centrum nauki i Biznesu „Żak”.

Z Elą Pęzioł porozmawiasz po polsku i angielsku.