Wypełniacze ust, wypełnianie ust kwasem hialuronowym

Wypełniacze

Wypełniacze
Wypełniacze

Wypełniacze

Powiększanie ust to najpopularniejszy zabieg medycyny estetycznej.

Taki znak czasów. Usta, niezależnie od aktualnych trendów zawsze są na topie. Na ten zabieg decydują się i osoby młode i te bardziej dojrzałe. Sposobów na powiększanie ust dostępnych jest kilka. Metody chirurgiczne: lip lift i implant ust wybierane są najczęściej przez kobiety, które cenią sobie trwałe efekty i jednocześnie są w stanie zaakceptować bliznę. Z kolei wypełniacze z kwasu hialuronowego to dobre rozwiązanie dla ludzi, którzy wolą zabiegi mniej inwazyjne. Powiększanie ust kwasem hialuronowym to tzw. zabieg lunchowy, co oznacza, że chwilę po zabiegu można powrócić do codziennej aktywności.

Na czym polega zabieg?

Wymagane badania

brak

Przeciwwskazania

Cukrzyca, choroby układu krążenia, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi, ciąża, opryszczka

Zabieg

Czas trwania zabiegu:
około 30 minut
Znieczulenie:
Miejscowe

Lekarz podaje kwas hialuronowy do ust pomocy cienkiej igły. Samo wstrzykiwanie jest mało bolesne, ale towarzyszy mu zwykle uczucie rozpierania. W miejscu wstrzyknięcia preparatu pojawia się obrzęk lub zasinienie. Jest to typowy objaw, który ustępuje w ciągu kilku dni.

Wypełnienie kwasem hialuronowym przynosi natychmiastową poprawę, jeśli chodzi o kształt i/ lub objętość ust. W zależności od ilości podanego wypełniacza, efekt może być naturalny lub spektakularny. Widać go od razu po zabiegu. Kwas hialuronowy jest przez organizm człowieka metabolizowany, co oznacza, że zabieg trzeba powtarzać, jeśli efekt chcemy utrzymać na dłużej. Zwykle pacjentki na powtórny zabieg wracają po ok. roku, jednak zależy to od cech indywidualnych każdego człowieka.

Cena

Cena zabiegu podana jest tutaj. Jest ona uzależniona od rodzaju i ilości zastosowanego wypełniacza

Zapraszam na konsultację

W sprawie tego zabiegu nie jest możliwa konsultacja online.
drosuch

Opinie pacjentek

poprzednia
Dr Osuch used hyaluronic acid on my lips. After the procedure my friends asked me what I did because I looked a bit different. That's exactly what I wanted, the natural effect, not getting the duckface look.
Magda, 30 years old
Doktor wypełnił mi usta kwasem. Po zabiegu koleżanki pytały co zrobiłam, bo wyglądam jakoś inaczej niż zwykle. Dokładnie o to mi chodziło. Chciałam mieć naturalny efekt i nie wyglądać jak karp.
Magda, 30 lat
Fillers seem the same everywhere, yet in the hands of Dr Osuch they gave me the natural look, without seeming pumped up.
Ewa, 37 years old
Niby wypełniacze wszędzie są takie same. Jednak w rękach doktora Osucha dają bardzo naturalny efekt i człowiek nie wygląda jak napompowany.
Ewa, 37 lat
następna