Pelleve, odmładzanie twarzy, usuwanie zmarszczek Warszawa

Pelleve

Fale radiowe wykorzystywane w urządzeniu Pelleve działają ujędrniająco i aktywizująco na skórę.

Pelleve jest jednym z popularniejszych nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Poprawia napięcie i elastyczność skóry. Zabieg można traktować jako sposób na poprawienie konturu twarzy lub działanie prewencyjne. Pelleve jest czasem polecane Pacjentkom, które z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą zdecydować się na lifting chirurgiczny.

Na czym polega zabieg?

Wymagane badania

Nie są wymagane.

Przeciwwskazania

Cukrzyca, choroby układu krążenia, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi, ciąża, uszkodzenia skóry w obszarze zabiegu, wypełniacze obecne w okolicy wykonywania zabiegu.

Zabieg

Czas trwania:
ok. 30 min.
Znieczulenie:
Nie jest potrzebne
Pobyt w klinice:
Nie jest wymagany

Pelleve wykorzystuje energię o częstotliwości fal radiowych, która podgrzewa głębokie warstwy skóry do temperatury ok. 42 st. C. Fale radiowe pobudzają fibroblasty do większej produkcji kolagenu, co z kolei wpływa na lepszą elastyczność i sprężystość skóry. Zwiększa się też napięcie włókien kolagenowych. Po zabiegu skóra twarzy i szyi staje się bardziej napięta. Rezultaty te uwidaczniają się stopniowo przez kilka kolejnych miesięcy od zabiegu. Proces regeneracji skóry trwa ok. 2 miesięcy, a terapię z użyciem Pelleve zaleca się wykonywać w serii kilku zabiegów.

Zabieg jest bezbolesny. Jedynym dyskomfortem może być uczucie ciepła rozchodzące się po skórze.
Przeciwwskazaniem do zabiegu są m.in.: cukrzyca, choroby układu krążenia, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi, ciąża, uszkodzenia skóry w obszarze zabiegu, wypełniacze obecne w okolicy wykonywania zabiegu.

Po zabiegu

Jest to typowy zabieg „lunchowy”, trwający 45-60 min. Po jego zakończeniu można bez przeszkód powrócić do normalnej aktywności, ponieważ Pelleve nie zostawia na skórze widocznych śladów, ew. może pojawić się przejściowe zaczerwienienie.

Efekty

Poprawa konturu twarzy
Lepsze napięcie i elastyczność skóry
Spłycenie zmarszczek
Zagęszczenie skóry i poprawa jej jakości
Lifting okolicy oczu

Cena

Podana jest w cenniku. Cena zabiegu różni się w zależności od tego, czy decydujemy się na jeden, samodzielny zabieg, czy też kilka zabiegów wykonywanych w serii, w odstępie czasowym.

Czy to zabieg dla mnie?

Przed kwalifikacją do liftingu twarzy obowiązkowa jest tradycyjna, stacjonarna konsultacja z lekarzem w klinice. W sprawie umówienia się na konsultację prosimy o kontakt z naszą recepcją pod nr tel. +48501093653.

Na konsultację warto przyjść ze swoimi zdjęciami sprzed kilku-kilkunastu lat. Posłużą one do analizy zmian, które na przestrzeni lat nastąpiły na twarzy. W oparciu o fotografie i rozmowę na temat oczekiwań dobierana jest metoda zabiegowa oraz zabiegi towarzyszące, jeśli są uzasadnione.

Wolisz porozmawiać?

Opinie pacjentek

poprzednia
opinie
następna
Zaczekaj chwilę! Jak masz na imię?

Nie odchodź stąd z pustymi rękami.
Odbierz prezent od dr. Piotra! Wybierz jeden z naszych e-booków:

  • Usta: wszystko o Lip lift,
  • Oczy: odmładzanie powiek,
  • Ogólnie: jak przygotować się do zabiegu?

Jaki temat interesuje Cię najbardziej?