Implanty ust, powiększanie ust, pełne usta - Dr Osuch Clinic

Implant ust

Implant ust
Implant ust

Implant ust

Wydatne, pełne usta nigdy nie wychodzą z mody.

Wydatne, pełne usta to jeden z najbardziej klasycznych elementów kobiecej urody. Zawsze są w cenie, niezależnie od tego, jak zmieniają się trendy. W gabinetach medycyny estetycznej powiększanie ust jest jednym z najpopularniejszych zabiegów.

Usta można powiększać na wiele sposobów:


Wypełniaczami z kwasu hialuronowego – metoda najpopularniejsza, najbardziej dostępna. Minusem jest konieczność powtarzania zabiegu.
Lip lift – metoda chirurgiczna przynosząca stabilne efekty, bez konieczności powtarzania. Ma też swoje ograniczenia, np. blizna pod nosem i nie każdy może z niej skorzystać, bo trzeba spełnić dość specyficzne kryteria.
Powiększenie ust własnym tłuszczem - na ten zabieg często decydują się panie w dojrzałym wieku, które chcą usta odświeżyć, a nie znacząco powiększyć. Zabieg wymaga powtarzania.

Jest jeszcze czwarta metoda: implant ust. Sprawdzi się u osób, które mają naturalnie cienkie usta i chciałyby je uwydatnić. Implantem można powiększać zarówno górną, jak i dolną wargę. Efekt powiększenia można uzyskać spektakularny lub naturalny, w zależności od wybranego implantu. Dostępna „rozmiarówka” jest dość szeroka. Zabieg daje trwały efekt i nie wymaga powtarzania. Jest w pełni odwracalny – implant można usunąć podczas krótkiego, trwającego ok.10 minut zabiegu.

Na czym polega zabieg?

Wymagane badania

Morfologia (HGB, HCT, RBC, WBC, PLT); układ krzepnięcia (czas protrombinowy, APTT, INR); antygen HBS, HCV, HIV.

Przeciwwskazania

Cukrzyca, choroby układu krążenia, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi, ciąża.

Zabieg

Czas trwania:
około 45 minut
Znieczulenie:
Miejscowe
Czas pobytu w klinice:
1 godzina po zabiegu

Rekonwalescencja

Po zabiegu:
1 tydzień
Wizyty kontrolne:
Po 3 miesiącach

Zabieg przeprowadzany jest w warunkach sali operacyjnej, w pełnej sterylności, w znieczuleniu miejscowym. W kącikach ust wykonywane są dwa małe nacięcia. Implant umieszczany jest w cienkim „tunelu” wewnątrz ust. Nacięcia zamykane są za pomocą wchłanialnych szwów. Zabieg nie pozostawia widocznej z zewnątrz blizny. Cała procedura trwa ok. 30 minut.

Implanty ust Perma Lip, których używamy w Dr Osuch Clinic, wykonane są z miękkiego silikonu. Jego bezpieczeństwo potwierdzają badania kliniczne oraz amerykańskie i europejskie certyfikaty bezpieczeństwa. Implanty mają naturalny kształt i gładką powierzchnię. Nie niosą z sobą ryzyka wylania się zawartości, bo nie zawierają żadnego płynu. Są miękkie, dzięki czemu nie wpływają na ruchomość warg. Szeroka „rozmiarówka” pozwala dopasować ich wielkość do oczekiwań Pacjentki.

Po zabiegu

Po zabiegu do codziennych aktywności można wrócić w ciągu 2-3 dni. Nie ma konieczności powracania do kliniki na zdjęcie szwów, bo w tym zabiegu chirurg używa szwów rozpuszczalnych.

Efekty

Powiększenie ust i dodanie im objętości
Efekt naturalny lub spektakularny
Poprawa proporcji twarzy
Efekt na stałe

Cena

Cennik zabiegu znajdziesz tutaj. Cena zależy od tego, czy powiększana jest tylko górna warga, czy dolna, czy obie jednocześnie. Na cenę składają się wszystkie koszty: znieczulenie, implant ust, zabieg, wizyty po zabiegu. W przypadku chęci połączenia powiększenia ust implantem z innym zabiegiem, np. korektą nosa, ostateczna cena jest uzgadniania z lekarzem na konsultacji w klinice.

Efekty

efekt przed
efekt po
efekt przed
efekt po

Czy to zabieg dla mnie?

Prosimy o przesłanie 4 zdjęć twarzy (en face z ustami zamkniętymi, en face z lekkim uśmiechem oraz oba profile) mailem na adres: recepcja@drosuch.pl. Zwrotnie odeślemy wstępną rekomendację dotyczącą proponowanego zabiegu. Jest ona weryfikowana na stacjonarnej, tradycyjnej konsultacji przed zabiegiem. Ostateczna kwalifikacja następuje na podstawie prawidłowych wyników badań laboratoryjnych.

Wolisz porozmawiać?

Opinie pacjentek

poprzednia
opinie
następna
Zaczekaj chwilę! Jak masz na imię?

Nie odchodź stąd z pustymi rękami.
Odbierz prezent od dr. Piotra! Wybierz jeden z naszych e-booków:

  • Usta: wszystko o Lip lift,
  • Oczy: odmładzanie powiek,
  • Ogólnie: jak przygotować się do zabiegu?

Jaki temat interesuje Cię najbardziej?