Plastyka powiek - konsultacja online
 
PLASTYKA POWIEK
KONSULTACJA ONLINE

Trudno Ci przyjechać do Warszawy na samą konsultację?


Rozumiemy, że możesz chcieć wybrać się do nas raz – na konsultację i zabieg. Dlatego dla zabiegu plastyki powiek górnych udostępniamy możliwość bezpłatnej porady lekarskiej online.

Wypełnij poniższy formularz by wstępnie dowiedzieć się, czy w Twoim przypadku ten zabieg przyniesie dobre efekty. Zwrotnym mailem odeślemy również informację nt. wyceny zabiegu.

Poniższy formularz kierujemy przede wszystkim do Pacjentów, którzy myślą o korekcie powiek górnych. Jeśli chodzi o powieki dolne, rezerwujemy sobie prawo do odpowiedzi, że porada online nie jest możliwa. Bardzo często blefaroplastyka powiek dolnych wymaga konsultacji lekarskiej w klinice.

Ponieważ wszystkie zdjęcia osobiście analizuje dr n. med. Piotr Osuch, to czas odpowiedzi może być wydłużony. Prosimy o cierpliwość! Jeśli z jakiegoś ważnego powodu chcesz otrzymać odpowiedź w trybie ekspresowym, prosimy o poinformowanie nas o tym telefonicznie: +48 501 093 653.

Prosimy pamiętać, że rekomendacja mailowa jest tylko wstępną sugestią, przygotowaną w oparciu o przesłane do nas zdjęcia. Przed zabiegiem powinna być potwierdzona podczas wizyty lekarskiej w naszej klinice, w Warszawie.

Zapoznaj się z zasadami dotyczącymi wykonywania zabiegów w znieczuleniu miejscowym w ramach konsultacji online.


1. Podaj swoje dane

2. Załącz wyraźne zdjęcia twarzy

*Załącz zdjęcie o rozmiarze do max. 12MB

I. Przód twarzy (en face) z oczami otwartymi

II. En face z oczami zamkniętymi

III. Prawy profil, oczy otwarte

IV. Lewy profil, oczy otwarte

1. Interesuje mnie: Korekta powiek górnychKorekta powiek dolnychKorekta powiek górnych i dolnych w tym samym zabiegu

2. Czy będzie to Pani pierwsza w życiu plastyka powiek? TakNie

Jeśli miała Pani wykonaną plastykę powiek górnych lub dolnych, proszę określić kiedy zabieg był wykonany

3. Czy korzystała Pani z zabiegów medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej dotyczącej poprawy okolicy powiek? TakNie

Jeśli tak, to jakie to były zabiegi i kiedy były wykonane

4. Czy korzysta Pani z zastrzyków z toksyny botulinowej na okolicę oczu (np. Botox/ Azzalure/ Dysport)? TakNie

Jeśli tak, to kiedy ostatni raz był wykonany zabieg

3. Dodatkowe informacje dla lekarza

Opisz swój problem, oczekiwania co do efektu zabiegu, itp. Im bardziej konkretnie napiszesz, tym lepiej będziemy w stanie dopasować naszą rekomendację.

1. Czy choruje Pani na jakieś choroby przewlekłe? TakNie

Jeśli tak, proszę wskazać jakie oraz od kiedy.

2. Czy przyjmuje Pani na stałe jakieś leki? TakNie

Jeśli tak, proszę wskazać jakie i od kiedy.

Administratorem danych osobowych jest Piotr Osuch prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania; Piotr Osuch Chirurgia Plastyczna, ul. Puławska 488, 02-884 Warszawa, NIP: 5212843906, REGON: 016043400. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zapytania, zamówienia lub usługi, w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających z przepisów podatkowych, w celach analitycznych i statystycznych, a także w celu ew. ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi.

W niektórych przypadkach czas oczekiwania na odpowiedz mailową z kliniki może wynieść do 7 dni. Szczególnie dotyczy to maili z załączonymi zdjęciami. Wszystkie zdjęcia analizuje osobiście dr n. med. Piotr Osuch.
Jeśli Państwa sprawa jest pilna, prosimy o kontakt z recepcją, tel. +48501093653.

Bezpłatny
ebook
×