Plastyka powiek – konsultacja online | Dr Osuch Clinic - Chirurgia plastyczna Warszawa

Konsultacja online — plastyka powiek

Trudno Ci przyjechać do Warszawy na samą konsultację? Mamy na to rozwiązanie. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji online.

Wypełnij poniższy formularz oraz załącz wyraźne zdjęcia twarzy, by dowiedzieć się, czy plastyka powiek przyniesie dobre efekty w Twoim przypadku. W mailu zwrotnym otrzymasz informację na temat: sugerowanego zabiegu, wyceny i dostępnych terminów na zabieg. Do kliniki przyjeżdżasz raz – na konsultację i zabieg.

Rekomendacja mailowa jest wstępną sugestią, przygotowaną w oparciu o przesłane do nas zdjęcia. Przed zabiegiem musi być potwierdzona przez chirurga podczas obowiązkowej konsultacji tradycyjnej. Zapoznaj się z naszym Regulaminem.

  1 Twoje dane
  Imię i nazwisko
  Wiek
  E-mail
  2 Zdjęcia twarzy
  Prosimy zwrócić uwagę na konieczność załączenia kilku zdjęć twarzy. Zgłoszenia z niekompletnymi zdjęciami trudno jest rzetelnie ocenić.
  Wszystkie zdjęcia osobiście analizuje
  dr n. med. Piotr Osuch.
  Przód, oczy zamknięte
  Przód, oczy otwarte
  Prawy profil
  Lewy profil
  3 Zabieg
  Interesuje mnie plastyka:
  Krótki opis Pani oczekiwań
  co do zabiegu.
  4 Dodatkowe informacje
  Czy korzystała Pani z zabiegów med. estet.
  lub chirurgii plastycznej na powieki?
  Jakie to były zabiegi i kiedy wykonane?
  Czy choruje Pani na jakieś choroby przewlekłe?
  Jeśli tak, to jakie i od kiedy?
  Czy przyjmuje Pani na stałe jakieś leki?
  Jeśli tak, to jakie i od kiedy?

  Administratorem danych osobowych jest Piotr Osuch prowadzący ... więcejdziałalność gospodarczą pod firmą Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania; Piotr Osuch Chirurgia Plastyczna, ul. Puławska 488, 02-884 Warszawa, NIP: 5212843906, REGON: 016043400. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zapytania, zamówienia lub usługi, w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających z przepisów podatkowych, w celach analitycznych i statystycznych, a także w celu ew. ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi. mniej

  Ile będę czekać na odpowiedź?

  Na maile odpisujemy w ciągu kilku dni, zgodnie z kolejnością ich spływania do recepcji. Okresowo czas odpowiedzi może być wydłużony do ok. tygodnia. Prosimy o cierpliwość. Jeśli wolisz kontakt telefoniczny lub Twoja sprawa jest pilna – prosimy o kontakt z recepcją: +48 501 093 653
  Zaczekaj chwilę! Jak masz na imię?

  Nie odchodź stąd z pustymi rękami.
  Odbierz prezent od dr. Piotra! Wybierz jeden z naszych e-booków:

  • Usta: wszystko o Lip lift,
  • Oczy: odmładzanie powiek,
  • Ogólnie: jak przygotować się do zabiegu?

  Jaki temat interesuje Cię najbardziej?