Plastyka powiek – konsultacja online testy | Dr Osuch Clinic - Chirurgia plastyczna Warszawa
KONSULTACJA ONLINE

Trudno Ci przyjechać do Warszawy na samą konsultację? Mamy na to rozwiązanie. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji online.

Wypełnij poniższy formularz oraz załącz wyraźne zdjęcia twarzy, by dowiedzieć się, czy plastyka powiek przyniesie dobre efekty w Twoim przypadku. W mailu zwrotnym otrzymasz informację na temat: sugerowanego zabiegu, wyceny i dostępnych terminów na zabieg. Do kliniki przyjeżdżasz raz – na konsultację i zabieg.

Proszę pamiętać, że rekomendacja mailowa jest wstępną sugestią, przygotowaną w oparciu o przesłane do nas zdjęcia. Przed zabiegiem musi być potwierdzona przez chirurga podczas obowiązkowej konsultacji tradycyjnej. Zapoznaj się z naszym regulaminem.

  Podaj swoje dane
  Imię i nazwisko
  Wiek
  E-mail
  Twoje zdjęcia twarzy
  Przód, oczy zamknięte
  Przód, oczy otwarte
  Prawy profil
  Lewy profil
  Zabieg
  Interesuje mnie
  Krótki opis Pani oczekiwań co do zabiegu.
  Czy była kiedyś robiona plastyka powiek?
  Jeśli tak - kiedy był wykonany zabieg?
  Informacje dodatkowe
  Czy korzystała Pani z zabiegów med. estet.
  lub chirurgii plastycznej na powieki?
  Jakie to były zabiegi i kiedy wykonane?
  Czy choruje Pani na jakieś choroby przewlekłe?
  Jeśli tak, to jakie i od kiedy?
  Czy przyjmuje Pani na stałe jakieś leki?
  Jeśli tak, to jakie i od kiedy?
  Zgody formalne

  Administratorem danych osobowych jest Piotr Osuch prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania; Piotr Osuch Chirurgia Plastyczna, ul. Puławska 488, 02-884 Warszawa, NIP: 5212843906, REGON: 016043400. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zapytania, zamówienia lub usługi, w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających z przepisów podatkowych, w celach analitycznych i statystycznych, a także w celu ew. ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi.

  Na maile odpisujemy zgodnie z kolejnością ich spływania do recepcji. Wszystkie zdjęcia osobiście analizuje dr n. med. Piotr Osuch. Zwyczajowo odpowiadamy w ciągu kilku. Okresowo czas odpowiedzi może być wydłużony do ok. tygodnia. Prosimy o cierpliwość. Jeśli Twoja sprawa jest pilna – prosimy o kontakt z recepcją, tel: +48501093653.

  Zaczekaj chwilę! Jak masz na imię?

  Nie odchodź stąd z pustymi rękami.
  Odbierz prezent od dr. Piotra! Wybierz jeden z naszych e-booków:

  • Usta: wszystko o Lip lift,
  • Oczy: odmładzanie powiek,
  • Ogólnie: jak przygotować się do zabiegu?

  Jaki temat interesuje Cię najbardziej?