Dr Osuch Clinic w czasie koronawirusa, operacje plastyczne
 
Operacja plastyczna w czasie koronawirusa

Mając na uwadze sytuację epidemiologiczną związaną z SARS-COV-2 – dostosowaliśmy naszą działalność do zmienionej rzeczywistości. Celem nadrzędnym jest bezpieczeństwo, które jako szpital 1-dniowy chcemy zapewnić i Pacjentom i personelowi medycznemu.

Zmieniliśmy sposób funkcjonowania naszej kliniki, wdrożyliśmy nowe procedury sanitarno-epidemiologiczne. Dotyczy to każdego etapu kontaktu Pacjenta z kliniką – poczynając od pierwszej konsultacji, poprzez zabieg, na wizytach kontrolnych kończąc.

Niektóre z wdrożonych procedur wykraczają ponad standardowe zabezpieczenia rekomendowane przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Nad przestrzeganiem procedur pieczę formalnie sprawuje Zespół Kontroli Zakażeń składający się ze specjalistów ds. epidemiologii. Oni czuwają nad bezpieczeństwem epidemiologicznym kliniki od początku naszej działalności.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo zależy od odpowiedzialności nas wszystkich – Pacjentów, personelu medycznego i administracyjnego kliniki. Dlatego jeśli masz jakiekolwiek objawy wskazujące na infekcję lub w ostatnim czasie wystąpił kontakt z osobą zarażoną, powiedz nam o tym zanim przyjdziesz do kliniki. #Nieklammedyka – proszę pamiętaj o tym w kontakcie z nami.

Jako ostrzeżenie: jeśli okaże się, że jakakolwiek osoba z naszego zespołu będzie miała pozytywny test na koronawirusa, wszyscy będziemy poddani kwarantannie. Wtedy kolejka oczekujących na zabieg na pewno jeszcze się wydłuży. Dlatego #nieklammedyka – nie warto!

Dr n. med. Piotr Osuch, chirurg plastyczny

Konsultacje

 • Każdy pacjent zanim przyjdzie na konsultację w klinice, odbywa video konsultację przez Whats App. Konsultacja internetowa jest bezpłatna.
 • Zachęcamy do korzystania z formularzy online: https://drosuch.pl/plastyka-powiek-konsultacja-online/ oraz https://drosuch.pl/lip-lift-konsultacja-online/, jeśli planujesz zabiegi takie jak: plastyka powiek lub powiększenie ust lip lift
 • Konsultacje w klinice ograniczone są do osób, które są zdrowe, nie mają dolegliwości ani objawów wskazujących na obecność infekcji, w ostatnich 14 dniach nie podróżowały poza Polskę, nie miały kontaktu z osobą zakażoną wirusem ani z personelem medycznym.
 • Zachowujemy bezpieczny odstęp czasowy pomiędzy pacjentami odwiedzającymi klinikę. Żeby miało to sens, prosimy wszystkich o przychodzenie na konsultacje PUNKTUALNIE. Jeśli się spóźnisz, ryzykujesz, że odwołamy Twoją wizytę, ze względu na procedury epidemiologiczne.
 • Do budynku prosimy przychodzić samodzielnie, bez osób towarzyszących, szczególnie dzieci (dotyczy to konsultacji i zabiegów).
 • Wizytę w klinice poprzedza zebranie wywiadu epidemiologicznego przez telefon. Odpowiedz szczerze na pytania, które zadajemy. #Nieklammedyka
 • W klinice, przed spotkaniem z chirurgiem, zmierzymy temperaturę i przeprowadzimy ponowny wywiad epidemiologiczny.

Maski

 • Cały personel kliniki używa środków ochrony osobistej – maski, przyłbice, rękawiczki, ubranie ochronne.
 • Was jako Pacjentów prosimy o noszenie masek, gdy odwiedzacie nas w klinice.
 • Masek nie trzeba nosić w salach pacjenta, po zabiegu. Sale są 1-osobowe.

Odkażanie rąk

Dla nas ciągłe mycie rąk i ich odkażanie to codzienność. Teraz robimy to zdecydowanie częściej. Was również prosimy o odkażenie rąk zanim wejdziecie do poczekalni.

Zabiegi

 • Z każdym pacjentem jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym. Wszystkie decyzje dotyczące terminu zabiegu i wizyt kontrolnych podejmujemy po przeanalizowaniu konkretnej sytuacji.
 • Każde pomieszczenie w klinice jest naświetlane lampami UV (dekontaminacja powietrza i powierzchni).
 • Pacjentów planujących zabieg w znieczuleniu ogólnym lub sedacji prosimy o poddanie się badaniu określającemu poziomu przeciwciał. Szczegóły dot. testu – zajrzyj tutaj: https://drosuch.pl/do-pobrania/

Umów się na e-konsultację:

Umów się telefonicznie: +48 501 093 653

Umów się mailowo: recepcja@drosuch.pl

×