Dr Anita Kozińska

Dr Anita Kozińska


Doświadczony anestezjolog z blisko 20-letnim stażem pracy w renomowanych szpitalach państwowych i prywatnych.

W Dr Osuch Clinic dr Anita czuwa nad bezpiecznym i spokojnym snem naszych pacjentów. Jest również odpowiedzialna za wybudzenie pacjentów po zabiegu.

Wcześniej pracowała w Pogotowiu Ratunkowym, w Szpitalu Bielańskim, gdzie ukończyła specjalizację z anestezjologii i intensywnej terapii. Obecnie pracuje w państwowym Szpitalu Solec, gdzie pełni dyżury na bloku operacyjnym i na Oddziale Intensywnej Terapii.

Ukończyła II wydział lekarski Akademii Medycznej w Warszawie.

Jednym z ciekawszych epizodów w życiorysie doktor Anity był wyjazd w charakterze lekarza XXIV wyprawy Antarktycznej na Polską Stację Antarktyczną im „Henryka Arctowskiego” leżącą na King George Island (Szetlandy Południowe). Podczas 40-dniowej wyprawy rosyjskim statkiem Grigoriy Mikheev opiekowała się 12-osobową załogą. Na morzu, poza standardową opieką lekarską, zdarzyły się jej sytuacje nagłe takie jak np. nastawianie nosa i zakładanie gipsu uczestnikom wyprawy.

Dr Anita to anestezjolog o wielu talentach. Jednym z nich jest fryzjerstwo. To ona plecie piękne warkocze paniom podczas operacji plastycznych. Projektuje też mieszkania. I co roku jeździ nad polskie morze – tym razem już nie jako lekarz opiekun wyprawy morskiej, ale jako turystka.

Z doktor Anitą porozmawiasz po angielsku i po rosyjsku.